top of page
hamelaha logo 2020-01-02-01.png
test2.png
התקשר
test4.png
וואטסאפ
10 years logo white-01.png
Screen printing Course paper/surfaces
Screen printing Course paper/surfaces
magav.png

דפוס רשת ועיצוב

עולם העיצוב מתפתח ומשתנה באופן תמידי, בשוק פועלים אלפי מעצבות ומעצבים בתחומים שונים ויוצרים את העולם שאנו חיים בו. מעצב טוב חייב להשאר אקטואלי, לשדרג יכולות, לרכוש סקילים חדשים ולהיות בתנועה מתמדת - חדשני ומוביל בתחום. 

בקורס דפוס רשת למעצבים בבעלי המלאכה אנחנו מייצרים את החממה והמעבדה ליצירה בדפוס רשת. טכניקת הדפוס הנפלאה הזו חולשת על כל תחומי העיצוב, היכולת לשנות כל חומר על ידי הדפסה היא אדירה ומאפשרת לכל מעצב להעשיר ולשדרג כל מוצר עיצובי!

ספרו לי עוד

 איך דפוס רשת הולך לשדרג את היצירה שלך

דפוס רשת נעשה כבר כ-1000 שנה ואמנים ואנשי עיצוב עשו בו שימוש נרחב לאורך ההסיטוריה של העיצוב.
כיום תעשיות רבות בתחום האופנה, עיצוב הבית והמיתוג עושות שימוש נרחב בטכניקת דפוס הרשת ליצירת מיליוני מוצרים שונים ומגוונים. כמעט כל מוצר שאנו מכירים קיבל הדפסת רשת בצורה כזו או אחרת.

דרך תהליך למידה קצר יחסית יכול כל מעצב ויוצר ליצור בעצמו בדפוס רשת ולשלב הדפסה על חומרים שונים איתם הוא עובד. הדפסה מיוחדת של כרטיסי ביקור עבור לקוח, ליין מוצרים עצמאי של חולצות, תיקים ואופנה, שידרוג מוצרים קיימים ויצירת קולקציות מודפסות שונות, הדפסה מיוחדת על חומרים כגון עץ, זכוכית, מתכות, בטון, בדים שונים ונייר. והכי חשוב, יצירה בשביל הנפש, לקירות בבית ולמלתחה האישית להישאר מיוחדים גם בזה :)

 

מה נלמד בקורס

שיטות העבודה הידניות בדפוס רשת,ללא שימוש במחשב, באמולסיה הצילומית וכל השכלולים של המאה האחרונה.
* ניצור הדפסי רשת ממש מההתחלה, משיטות עבודה ישירות על הרשת.

* עבודה עם שבלונות בחיתוך ידני. פירוק של שכבות הדימוי.
הכנות מקדימות להדפס מוצלח.

* סוגי הצבעים השונים, וכל הטריקים והטקסטורות הנהדרות שנוצרות רק בשיטות העבודה הידניות לגמרי. 
מפגשים אלו הם הבסיס להבנת טכניקת דפוס הרשת וליצירת עבודות משמעותיות, מורכבות ובהתאם ליכולות של כל יוצר ויוצרת.

מפגשים 1-4

לאחר ארבעת מפגשי היסוד יש לנו כבר שפה משותפת, כלי העבודה ושיטות ההדפסה כבר נלמדו ותורגלו, ישנם פחות עכבות טכניות והכל מתחיל לזרום טוב יותר, כמו בכל שפה חדשה שלומדים. במהלך מפגשים אלו נתמקד בשיטת העבודה עם האמוסליה הצילומית. (עוד רבות ידובר עליה בקורס) האמולסיה הצילומית מאפשרת לנו להעתיק כל דימוי אל הרשת ומשם לשכפל אותו ולהדפיס אותו על מגוון חומרים ומשטחים. היסודות הטכניים יהיו דומים, שיטות העבודה המסורתיות שנלמדו מתמזגות עם האפשרויות החדשות שהטכניקה הצילומית פותחת, לכדי יצירת הדפסים מורכבים יותר וצבעוניים ועשירים יותר.

מפגשים 5-8

אלו ארבעת המפגשים שרוב התלמידות והתלמידים שלנו הכי אוהבים..

שמונת המפגשים הראשונים הם עתירי ידע, לומדים הרבה שיטות עבודה,

מכירים את כל החומרים ומגיעים להישגים מרשימים. ארבעת המפגשים הבאים הם המסגרת שלכן.ם להתמודד עם אתגרים בטכניקה, כל אחד.ת בהתאם ליכולתה.ו וההתקדמות האישית שלה.ו. נתחיל פרויקטיי הדפס אישיים, נשלב בין שיטות העבודה השונות, נתמקד בפורמט שונה, פיתוח של מוצר/קולקציה/סדרת עבודות אישיות ונמשיך במלאכה הממכרת של דפוס רשת.

מפגשים 9-12

הקורס שלנו פתח בפני מעצבים רבים עולם מרתק

וזה מה שהם מספרים על הקורס שלנו

״סטודיו בעלי המלאכה ובמיוחד הנחייתו של משה היו חיוניים בהקמת המותג שלי ונתנו לי השראה, כלים מקצועיים וחלל שהייתי צריכה בכדי להתחיל. האפשרות לייצר ולהדפיס כל פעם כמות קטנה איפשרו לי ליצור ליין מוצרים גדול ומרהיב״

אלה, חיפה

״ הקורס היה מקיף ומרתק, למדתי טכניקה חדשה וקיבלתי כלים אדירים שאני משלב בעיצובים שלי, התהליך, המנחים והסטודיו היו נגישים, מקצועיים והיה מהנה ביותר, כמו פסיכולוג שבועי :).. מאז הקורס פשוט בא לי להדפיס על כל דבר..״

אלירן, גבעתיים

״מאז הקורס, דפוס רשת הפך לכלי המרכזי בו אני משתמשת בעיצובים שלי. כל חודשיים אני שוכרת יום עבודה ומדפיסה במרץ, תוך כדי שאני שוכחת לאכול, לשתות או, אלליי, לרפרש את פיד הפייסבוק..״


אילנית, תל אביב

סטודיו בעלי המלאכה - מלמדים ויוצרים דפוס רשת מאז 2010

הקורס‭ ‬לדפוס‭ ‬רשת‭ ‬מתחילים‭ ‬בבית‭ ‬המלאכה‭ ‬של‭ ‬הסטודיו‭ ‬מאגד‭ ‬ידע‭ ‬אדיר‭ ‬בטכניקה‭ ‬פרי‭ ‬ניסיון‭ ‬ועבודה‭ ‬מעשית‭ ‬בתחום‭ ‬מזה‭ ‬שנים‭.

‬הקורס‭ ‬מיועד‭ ‬ליוצרות‭.‬ים‭ ‬חסרי‭ ‬ניסיון‭ ‬עם‭ ‬אהבה‭ ‬גדולה‭ ‬לחומר‭ ‬ומייצר‭ ‬מסגרת‭ ‬זמן‭ ‬איכותית‭ ‬וחממה‭ ‬ליצירתיות‭ ‬של‭ ‬כל‭ ‬תלמיד‭.‬ה‭.‬

 

קבוצת‭ ‬לימוד‭ ‬קטנה‭ ‬ואינטימית‭ ‬באווירת‭ ‬סטודיו‭, ‬כל‭ ‬סטודנט‭ ‬מונחה‭ ‬באופן  ‬אישי. אין‭ ‬צורך‭ ‬בניסיון‭ ‬קודם‭ ‬או‭ ‬רקע‭ ‬מקצועי‬.

מועדי ושעות המפגשים גמישים ובתיאום מראש מול משרד הסטודיו - כל אחת.ד והפנאי שלה.ו
יתן לתאם מפגשי בוקר, צהריים או ערב בימים א׳-ו׳

כמה זה עולה?

2550 ₪ כולל מע״מ ל- 12 מפגשים
ועד 5 תשלומים של 550 ₪ בלבד!

נשמח לחזור אלייך לשיחת ייעוץ והכוונה 
יש לבחור את היום והשעה הנוחים לך ונחזור אלייך טלפונית
לא נעשה שום שימוש בפרטים אלו מלבד יצירת קשר 
test4.png
וואטסאפ
רוצה לקבל פרטים נוספים על הקורס בווטסאפ? איזה כיף!
מעולה, איפה נרשמים?
אודות נחיתה
Logo-Hamelaha-Since-2010.jpg
סטודיו בעלי המלאכה לדפוס רשת
ניצנה 15, שכונת נגה, תל אביב | 03-5370773
bottom of page